Muzyczny mural

Data dodania: 09.05.2017 10:04

Miło nam poinformować, iż w Raczkach, w miesiącach letnich, przeprowadzimy warsztaty, których finalnym akcentem będzie pierwszy w naszej miejscowości mural. Wyjątkowy, bo muzyczny. Warsztaty rozpoczniemy w miesiącu czerwcu, kiedy to wraz z grupą chętnych osób, bez względu na wiek, poszukamy w okolicy historii ukrytych w opowieściach i starych zdjęciach. W ostatni tydzień lipca odbędą się warsztaty plastyczne, podczas których wraz z Małgorzatą Bajką stworzymy wspólnie muzyczny mural. Przedsięwzięcie zrealizowane będzie w ramach stypendium przyznanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Polecamy stronę Małgorzaty aka Czarli Bajka www.facebook.com/malunkimuzyczne

Zapisy na warsztaty oraz więcej informacji w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach oraz pod numerem telefonu 87 5685140.

Autorem fotografii jest Pani Małgorzata Bajka.