Wesele po raczkowsku

Data dodania: 28.08.2017 14:26

W ramach Narodowego Czytania Gminny Ośrodek Kultury przy współpracy z Urzędem Gminy i Gimnazjum w Raczkach zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego czytania Wesela Stanisława Wyspiańskiego, które odbędzie się 10. 09. 2017 r. o godz. 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Raczkach.

Na wszystkich „weselnych gości” czekać będzie wiele atrakcji:

- czytanie fragmentów „Wesela”
- "Jek to z zaślubinami i weselichem u nas było"- pokaz zdjęć ze zbiorów Raczkowskich Archiwaliów
- losowanie niespodzianek książkowych wśród zgromadzonej publiczności oraz nagrody rzeczowej dla pary małżeńskiej biorącej udział w wydarzeniu
– słodki "podwiesiołek"

10 września czytamy wszyscy bez względu na wiek i zdolności aktorskie. Mile widziane elementy strojów ludowych oraz elementy wizerunku XIX-wiecznego mężczyzny i kobiety. Jeśli chcesz zmierzyć się z tekstem Stanisława Wyspiańskiego zgłoś się do nas pod numer tel. 875685140 , przez Facebook GOKu lub osobiście w biurze ośrodka do 8 września.

Wstęp wolny!