Aktualności

Warsztaty gier planszowych

Data dodania: 11.09.2017 11:16

Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach oraz Sklep Card Store zapraszają na Planszmanię, czyli warsztaty gier planszowych, które odbędą się 7 października o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Raczkach.


Podczas warsztatów spotkacie się z propozycjami nowoczesnych gier planszowych oraz weźmiecie udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski 2017 w doskonałej grze rodzinnej Domek poentata na rynku gier planszowych- firmy Rebel.


Nagrodami dla 3 najlepszych graczy w turnieju eliminacyjnym będą gry “Złoto Bohaterów”, “Dzieła Mistrzów” i “Dobble”. Zwycięzca tych eliminacji zostanie zakwalifikowany do dalszego etapu i będzie zaproszony do Gdańska (listopad 2017 r.) na wielki finał Festiwalu GRAMY, gdzie odbędą się rozgrywki o nagrodę główną - 1000zł!  Eliminacje odbędą się jeśli zgłosi się minimum 12 osób. Przyjmujemy zapisy w biurze GOKu do 2 października 2017r.


Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Mistrzostw: https://mistrzostwa.rebel.pl/

Regulamin turnieju dostępny pod tym linkiem: https://mistrzostwa.rebel.pl/#regulamin

Polecamy www.cardstore.pl

 

Zamówienia złożone na stronie www.cardstore.pl do dnia 5 października, będą do odbioru w sobotę podczas Planszomani. W zamówieniu należy dopisać w komentarzu "odbiór w Raczkach".


Nowoczesne gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji i komputera, smartfona. Równie interesującą i ciekawą co wymienione gadżety. Zapewniają dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie szkolnych stresów i pozwalają wczuć się nieznane dotąd role. Nie tylko bawią, ale w jednakowym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. Rozwijają umiejętności społeczne i interpersonalne.

← Powrót do aktualności

Komentarze z Facebooka