W Dolinie Kultur Dawnych VIII

Data dodania: 23.01.2018 12:16

Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach oraz Raczkowskie Archiwalia zapraszają na VIII spotkanie popularnonaukowe W Dolinie Kultur Dawnych.

Pierwsze w bieżącym roku spotkanie odbędzie się 16 lutego o godzinie 18.30 w Sali Kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach.

Podczas ósmego spotkania zapoznamy się z osobą oraz pracami Andrzeja Sidora- fotografa pochodzącego z Sejneńszczyzny, który opowie o jego podróżach dużych i małych oraz o pracy fotoreportera. W trakcie mitingu będzie można zakupić autorski album Andrzeja pt. „Sidor. Z pogranicza”- czyli sto siedemdziesiąt pięć fotografii wykonanych niecodzienną techniką otworkową, w pięknym płóciennym wydaniu. Cena albumu 80 zł.

Więcej o fotografie: www.andrzejsidor.pl

Na zakończenie spotkania zaprezentujemy Wam montaż fotograficzno- filmowy produkcji Raczkowskich Archiwaliów pt. "Znachor znad Rospudy", który opowiada o Aleksandrze Karasiu z Małych Raczek.

Wstęp wolny!