W Dolinie Kultur Dawnych IX

Data dodania: 22.02.2018 10:43

Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach oraz Raczkowskie Archiwalia zapraszają na IX spotkanie popularnonaukowe W Dolinie Kultur Dawnych.

Miting odbędzie się 21 marca o godzinie 18.30 w Sali Kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach.

Prelekcje:

- mgr Adam Bordzio: "Lucas Cranach, Biblia Leopolity i hitlerowscy łowcy skarbów".

- mgr Andrzej Matusiewicz: "Aleksander Połujański- historyk i krajoznawca niezapomniany".

Podczas dziewiątego spotkania odbędzie się promocja najnowszego- XVII tomu Rocznika Augustowsko- Suwalskiego wydanego przez Augustowsko- Suwalskie Towarzystwo Naukowe. W mini- księgarni będą dostępne również reprinty XIX- wiecznych pozycji książkowych , których autorem był leśnik Aleksander Połujański, pionier polskiego piśmiennictwa leśnego.

Wstęp wolny!