Osobowość roku 2017

Data dodania: 13.03.2018 11:36

W dniu 9 marca dyrektor ośrodka kultury w Raczkach- Pani Anna Dorota Halicka uczestniczyła w uroczystej gali plebiscytu Osobowość Roku 2017 organizowanego przez Gazetę Współczesną i Kurier Poranny. Pani dyrektor odebrała II nagrodę w kategorii Kultura, tym samym zdobywając najwięcej glosów ze wszystkich laureatów powiatowych w całym województwie, ustępując tylko zwycięzcy z Białegostoku. Statuetkę otrzymał również inny pracownik ośrodka i również finalista plebiscytu- Pan Marcin Halicki- w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna, który otrzymał najwięcej głosów w powiecie suwalskim. Gala, podczas której laureaci odebrali statuetki, dyplomy i nagrody z rąk redaktora naczelnego, Jarosława Jabłońskiego, odbyła się w Muzeum Podlaskim w Białymstoku. Dziękujemy Wam za oddane głosy.

Fot. Gazeta Współczesna