Warsztaty kulinarne

Data dodania: 15.10.2019 13:22

Fundacja Zdrowsi Każdego Dnia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach zapraszają mieszkańców gminy Raczki do bezpłatnego udziału w warsztatach Praktyczne przygotowanie zdrowych posiłków realizowanych w ramach projektu Suwalszczyzna-zakątek zdrowia.

28 października godzina 16:00, Sala świetlicowa Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach.

Program warsztatów:

- Rynek żywności i praktyczne informacje jak kupować właściwe produkty
- Praktyczne przygotowanie zdrowych dań
- indywidualne konsultacje zdrowotne, praktyczne przygotowanie uczestników do stosowania ułożonych diet
- Przepisy zdrowych dań
- Prezentacja jak przyrządzić odpowiednie zestawy posiłków stosując właściwe produkty żywnościowe
- W ramach warsztatu zaplanowano ugotowanie wyjątkowo zdrowego i smacznego obiadu z poczęstunkiem i prezentami dla uczestników
- Przerwy kawowe, catering

Zgłoszenia do uczestnictwa w warsztatach pod numerami telefonów 87 568 51 40 lub 515 562 515

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty realizowane są w ramach zadania pt. „Suwalszczyzna-zakątek zdrowia” przez Fundacja ZDROWSI KAŻDEGO DNIA w ramach Projektu grantowego pod nazwą: „Wspieranie powstawania i działalności organizacji lokalnych” realizowanego przez Stowarzyszenie „Suwalsko-Sejneńską” Lokalną Grupę Działania w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.