Warsztaty kulinarne II

Data dodania: 24.10.2019 14:09

Fundacja Zdrowsi Każdego Dnia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach zapraszają mieszkańców gminy Raczki do bezpłatnego udziału w warsztatach Dietetyka- właściwy dobór składników realizowanych w ramach projektu Suwalszczyzna – zakątek zdrowia.

7 listopada godzina 16:00, Sala świetlicowa Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach.

Program warsztatów:

- Produkty o właściwościach poprawiających zdrowie mało znane w Polsce tj. czarna soczewica, komosa, złoty len itp.
- Omówienie diet w sytuacji różnego rodzaju problemów ze zdrowiem, jak dostosować do swojego stylu życia
- Wskazanie najważniejszych zasad żywieniowych - forma diety umożliwiającej dopasowanie do indywidualnych osób
- Właściwości świeżo wyciśniętych soków warzywnych oraz regularnego stosowania ich w codziennym życiu.
- Korzyści z zastosowania profesjonalnej wyciskarki wolnoobrotowej do celów przygotowywania zdrowych posiłków.
- W ramach dofinansowania projektu każdy uczestnik otrzyma wyjątkowe składniki pokarmowe, np. czarna soczewica
- Planowana jest degustacja wyjątkowo zdrowego świeżo wyciskanego soku warzywno-owocowego
- Przerwy kawowe, catering

Zgłoszenia do uczestnictwa w warsztatach pod numerami telefonów 87 568 51 40 lub 515 562 515

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty realizowane są w ramach zadania pt. „Suwalszczyzna-zakątek zdrowia” przez Fundacja ZDROWSI KAŻDEGO DNIA w ramach Projektu grantowego pod nazwą: „Wspieranie powstawania i działalności organizacji lokalnych” realizowanego przez Stowarzyszenie „Suwalsko-Sejneńską” Lokalną Grupę Działania w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.