Warsztaty kulinarne III

Data dodania: 04.11.2019 11:37

Fundacja Zdrowsi Każdego Dnia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach zapraszają mieszkańców gminy Raczki do bezpłatnego udziału w warsztatach Preparaty ziołowe, witaminowe i minerały w codziennym życiu realizowanych w ramach projektu Suwalszczyzna- zakątek zdrowia.

12 listopada godzina 16:00, Sala świetlicowa Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach.

Program warsztatów:

- Rola witamin i składników mineralnych w codziennym życiu
- Porównanie przyswajania i skuteczności w oparciu o: pożywienie, naturalne preparaty, wyroby medyczne
- Właściwie skomponowane zioła - jaką mają siłę oddziaływania i jaki mają sens w codziennym życiu
- Korzyści stosowania ziół w codziennym życiu dla poprawy kondycji i stanu funkcjonowania organizmu - przykłady
- Prezentacja badania określającego indywidualne zapotrzebowanie organizmu na konkretne składniki odżywcze
- W ramach dofinansowania projektu każdy uczestnik otrzyma naturalne preparaty ziołowe
- Przerwy kawowe, catering

Zgłoszenia do uczestnictwa w warsztatach pod numerami telefonów 87 568 51 40 lub 515 562 515

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty realizowane są w ramach zadania pt. „Suwalszczyzna-zakątek zdrowia” przez Fundacja ZDROWSI KAŻDEGO DNIA w ramach Projektu grantowego pod nazwą: „Wspieranie powstawania i działalności organizacji lokalnych” realizowanego przez Stowarzyszenie „Suwalsko-Sejneńską” Lokalną Grupę Działania w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.