W Dolinie Kultur Dawnych IX

Data dodania : 22.03.2018 10:12

Wiosenne, dziewiąte spotkanie popularnonaukowe "W Dolinie Kultur Dawnych" organizowane przez Raczkowskie Archiwalia, przeniosło nas z czasów biblijnych, przez wiek XIX, aż do początków odrodzenia Polski. Dziękujemy serdecznie Panom prelegentom za prelekcje- Andrzejowi Matusiewiczowi i Adamowi Bordzio ( w tym za wystawę pierwszych, oryginalnych fragmentów XVI- wiecznej Bliblii Leopololity), Pani Celinie Kalejcie z Muzeum Okręgowego w Suwałkach za objazdową księgarnię oraz dziewczętom z suwalskiego Gimnazjum im. Marii Konopnickiej, które założyły komitet wyborczy dla samego... Aleksandra Putry, wcielając się w swoje role w uniformach sprzed wieku. Okrągłe, dziesiąte spotkanie, odbędzie się podczas Nocy Muzeów, którą zamierzamy zorganizować w miesiącu maju.

Marcin Halicki

Autorem fotografii jest Pani Katarzyna Olfier- Halicka.